Second Chance [Ashley Purdy Imagine]

6. května 2015 v 19:58 | Purdy Girl |  Ashley Purdy
Tohle je první imagine na tomto blogu. Chtěla jsem něco napsat na rozjezd, tak doufám, že líbí.
Warring: Je to trochu slabší výkon, ale na rozjezd dobré


Vše z tvého pohledu
Bylo docela hezky na to, že už byl lispopad. Dokonce bych řekla, že je krásné babí léto a listy se překrásně obarvily do různých barev a odstínů. Jojo, to byl takový čas i před patnácti lety, kdy jsem otěhotněla. Bylo to neočekávané dítě a bylo mi terpve čerstvých 15 let. Achjo, kdybych netěhotněla, tak bych mohla mít i krásný život. Ale co už, s touto kráskou mám naprosto překnádherný život.Nedávno jsem si našla práci a dokonce jsem byla schopná se přestěhovat do svého vlatního bytu společně se svou dcerou, která jásala, jak může mít svůj vlastní pokoj a já ji nemusím tolik kontrolovat. Tolik mi připomínala mého nejlepšího kamaráda ze střední školy. Jmenoval se Ashley, byl naprosto úcvhatný a byl prostě perfektní. Ale jako každá středoškolská láska a kamarádství, jednou to skončilo a on se odstěhoval do Los Angeles zatímco mě nechal pomalu umírat s mým rostoucím břichem v San Francisco.

Já vím, mohla jsem ho jednou nebo dvakrát navštívit, mohl přijet, ale on se naprosto změnil. Nebylo to jeho dítě, bylo to dítě snad toho nejúchylněšího idiota, kterého jsem kdy mohla potkat. Byl to největší nepřítel Ashleyho a můj kamarád, jmenoval se [jeho jméno].

Hned jak jsem otěhotněla, tak jsem zjistila, jakou jsem udělal chybu jen s ním lézt do postele. Mohla jsem tehdy dát za pravdu Ashleymu, ale já jsem byla naprosto tvrdohlavá a pravděpodobně opilá. Ale to už asi nezáleželo na ničem, protože se o tři měsíce později odstěhoval, aby mohl studovat. Možná jsem ho ale měla nechat jít, možná jsem to neměla brát až tak k srdci.

"Mami! Mám dva volňasy! VIP a backstage s Black Veil Brides. Přece víš, jak je zbožňuju!" Křičela moje patnáctilétá puberťačka, které úsměv na tváři. Byla naprosto stejná jako Ashley. Strašně moc mi ho připomínala, jak chováním, tak oblékáním a pečováním o své vlastní já. A taky egoismus. Egoismus měla naprosto stejný jako můj nejlepší kamarád. Někdy se spíš ptám, jestli to náhodou nebylo jeho dítě.

"No jo. Kdy je ten koncert, [jméno tvé dcery]?" Usmála jsem se a ona mi ukázala dva lístky. Mnohdy kupovala lístky na koncert ze svého, takže jsem ji potom dávala peníze zpátky, aby se neřeklo. Koncert byl zítra, takže byl docela čas se začít chystat. Usmála jsem se a obejmula svou dceru, která se zasmála a šla si lehnout do svého pokoje.

*le skip - koncert

Ráno jsme vyrazili a já jsem jen čekala, kdy nás zavedou do backstage, aby moje dcera brečela štěstím. Hodně mi připomínala mě, když jsem oprvé čekala na koncert Motley Crue. Ach ano, můj první koncert Motley Crue, bylo mi jen o rok méně než jí.

"Dobré ráno dámy, co si přejete?" Oslovil nás bodygueard a já jsem mu ukázala lístky, které sehnala moje dcera. Usmál se na mě a pustil nás do zadní části stage, kde se nacházeli Black Veil Brides. Ještě měli skoro hodinu času, ale všichni se už chystali. A v tom jsem ho uviděla, toho nejlepšího kamaráda, kterého jsem kdysi neposlechla a vychovala dítě, které mi ho připomínalo celých 15 let.

"Takže mami, tohle je Andy Biersack." Objala jsem ho a usmála. On se však podíval na něj, ale já jsem to jen přehlédla. Takhle to šlo dál, dokud moje dcera nebyla v slzách a nepředstavolala mi toho posledního z řady. Byl naprosto překrásný, byl mnohem vyspělejší než tehdy a dokonce měl dlouhé vlasy. Byl tak roztomilý, měla jsem tendence se mu vrhnout do náruče.

"A tohle je-" Svou dceru jsem přerušila a usmála se,"Ashley Purdy. Můj nejlepší kamarád ze střední." Všechny ty vzpomínky se mi nahromadily v hlavě, celá střední škola se mi promítala jako film a nechala mě vzpomínat na ty krásné chvíle, které jsme spolu prožili. Jak jsem se do něj zamilovala, jak jsme spolu mluvili, jak jsme byli nejlepší kamarádi a jak se nakonec odstěhoval. Otevřel svou náruč a já jsem se do ní se slzami vrhla. Nikdy jsem si nemyslela, že ho znovu někdy uvidím.

"Mami?" Ozvala se moje dcera a Ashley jen vyvalil oči. Podíval se na mě a zasmál se. Tohle jsem opravdu nečekala, myslela jsem, že se bude smát dál, ale nakonec ji popadl za ruku a objal ji. Na to jsem musela hledět s otevřenou pusou, nikdy jsem si nemyslela, že můj nejlepší kamarád bude objímat mou dceru a přitom se smát jako nějaký šílenec.

"Nemůžu uvěřit tomu, že jsi to fakt vychovala. Myslel jsem, že ten idiot uteče." Usmál se, ale moje dcera se jen zmateně podívala. To jsem se na něj nervózně podívala a trapně jsem šeptla: "On utekl týden po tom, co jsi se odstěhoval." Ashley se zasmál, ale potom mě jen objal a nechal mou dceru bloudit po stagei a povídat si s ostatními lidmi s kapely. Byla tak rotomilá, když zjistila, že její idol je můj nejlepší kamarád.

"No, jak se vlastně máš? Jsi stále singl?" Podíval se mi Ashley do očí. Ty krásné čokoládové oči, ty dva nugátové bonbóny, které na mě hleděly ukazovaly tak překrásnou radost a naději, že jsem se jen dokázala rozplývat. Vždycky jsem milovala ty jeho oči, tak překrásně zářily a byly tak velké...

"No, vše je fan. Mám džob a jo, jsem singl." Zasmála jsem se a Ashley se jen na mě nervózně podíval. Bylo to zvláštní, protože Ashley Purdy nikdy nebyl nervózní kolem mě. Možná to bylo tím, že jsme se neviděli 15 let, ale možná to bude i něčím jiným. Já nevím, připadám si teď trochu hloupě, protč se ptal, jestli jsem singl?

"Tak v tom případě, [tvoje jméno], bych tě rád požádal o druhou šanci." A přitiskl své rty na moje. Byl to obrovský šok, připadala jsem si jako ta holka s těch fanfictions, které jsou v šoku a po nějaké době teprve začnou líbat zpátky. Konečně jsem zjistila jaké to je a že to není výmysl.

Začala jsem líbat zpátky a totálně jsem se oddala jeho pohybům rtů. Totálně jsem se mu oddala, klidně bych s ním teď a tady spala. Je to zvláštní, dát mu drouou šanci, i když takovou ještě neměl. Ale vím, že teď už ho neopustím. A moje dcera bude mít tátu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Unicorns | 7. května 2015 v 20:32 | Reagovat

Ahoj, omlouváme se, jestli rušíme, ale chtěli by jsme tě poprosit, zda by jsi nedal/a hlas, pro naší nejlepší kamarádku, ale také blogerku, kterou můžeš znát jako Andie. Dá se hlasovat každý den a bylo by skvělé, kdyby jsi hlasoval/a víckrát, protože by nám to neskutečně pomohlo. Chceme jí ale i dokázat, že se taky umístí mezi holkami co podvádí (nepřijde nám normální, že každou minutu jedný holce přibudou 3-5 hlasů)
Omlouváme se, pokud ti to posíláme už po několikáté.
http://miss2015.bravo.cz/?paged=5&cat=1 - je tam pod jménem Andrea Řezníčková (pokud není na straně 5, tak bude na 6, protože tam ještě přidávají nějaký lidi)
Moc děkujeme! :-)

2 Adel | 31. května 2015 v 14:01 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama